NM i gong, i strålande sol.

Trass snøstorm fredag, er NM i gong, i strålande solskinn.
Uoffisiell resultatliste for Kvinner Junior og Senior er nå klar.

Listene ligger vedlagt.

Resultater_Kvinner_Junior_og_Senior.xls
Resultater_Kvinner_Veteran.xls
Resultater_Menn_Junior.xls
Resultater_Menn_Senior.xls
Resultater_Kvinner_Junior_og_Senior.doc
Resultater_Kvinner_Veteran.doc
Resultater_Menn_Junior.doc
Resultater_Menn_Veteran.xls
Resultater_Menn_Senior.doc
Resultater_Menn_Veteran.doc

Første dag av NM ferdig.

Da er første dag av NM ferdig.

Det ble en tung løype for deltakerene når sola fikk smeltet det meste av snøen.

Under lister vi opp de tre beste i hver klasse.

Kvinner Junior
Nr. 1: Karoline Bjerkeli Grøvdal, Isfjorden
Nr. 2: Miriam Berg Hovda, Haugesund IL
Nr. 3: Silje Fjørtoft, Ørsta IL

Kvinner Senior
Nr. 1: Susanne Wigene, IK Tjalve
Nr. 2: Kirsten Melkevik Otterbu, FIK BFG Fana
Nr. 3: Hanne Lyngstad, IK Tjalve

Menn Junior
Nr. 1: Thomas Stave Gabrielsen, Kristiansand IF
Nr. 2: Sindre Burås, Hurdal IL
Nr. 3: Christian S. Bjørge, Haugesund IL

Menn Senior
Nr. 1: Bård Kvalheim, IK Tjalve
Nr. 2: Trond Idland, Gjesdal IL
Nr. 3: Endre Evensen, IK Tjalve

Kvinner Veteran
35 - 39 år
Nr. 1: Anita Stenevik, Florø T & IL
Nr. 2: Monica Bru, Osterøy IL

40 - 44 år
Nr. 1: Sharon Broadwell, SK Vidar
Nr. 2: Hilde Gjessing, SK Vidar

50 - 54 år
Nr. 1: Ingunn Eikrem Olsen, Dimna
Nr. 2: Undis Nødset, Florø T & IL
Nr. 3: Bjørg Reknes, Florø T & IL

55 - 59 år
Nr. 1: Liv Berge, Åheim


Menn Veteran
32 - 39 år
Nr. 1: Tommy Torgersen, Ullensaker Kisa
Nr. 2: Reidar Skrunes, Haugesund IL
Nr. 3: Svein Oskar Nedregård, IL Gular

40 - 44 år
Nr. 1: Bjarte Bogstad, IL Gular
Nr. 2: Eivind Dybdahl, Haugesund IL
Nr. 3: Harry Solheim, Florø T & IL

45 - 49 år
Nr. 1: Jarle Myklebust, Ørsta Friidrett
Nr. 2: Odd Elvanes, Hareid IL


50 - 54 år
Nr. 1: Peder Arne Sylte, Rana F.I.K.
Nr. 2: Harald Nygård, AKS-77
Nr. 3: Even Løkken, Strindheim

55 - 59 år
Nr. 1: Harald Ødegård, Raumnes og Årnes
Nr. 2: Dag Ericsrud, BUL
Nr. 3: Dagfinn Nyhammer, Gloppen FIL

60 - 64 år
Nr. 1: Audun Lavik, Ask Friidrett
Nr. 2: Magne Tystad, Gloppen FIL
Nr. 3: Sigmund Julshamn, Fræna

65 - 69 år
Nr. 1: Magnor Myklebust, Gloppen FIL
Nr. 2: Gunnar Borg, Åheim IL
Nr. 3: Magne Evensen, Syvde

75 - 79
Nr. 1: Alf Igesund, IL Gular

AH

NM Dag 2, Stafetter

Litt skyet, og regnbyger i dag. Ingen sjanse for LETTERE løyper, akkurat.
Resultater vil bli presentert her etter hvert som de foreligger.

Dameklassen er nå avgjort,
Oslo Friidrettskrets 2. lag med Hilde Gjessing, Susanne Vigene og Hanne lyngstad vant foran Hordaland Friidrettskrets 1. lag med Martine Borge Eikemo, Kirsten Otterbu Melkevik og Brit-Helen Simmenes. På tredjeplass fulgte Møre & Romsdal Friidrettskrets 1. lag med Karoline Bjerkeli Grøvdal, Brynhild Synstnes og Trine Pilskog.


Også Herreklassen er avgjort.

Vinnere ble Oslo Friidrettskrets 2. lag med Jon Andre Preststulen, Endre Evensen og Bård Kvalheim.
På 2. plass kom Rogaland Friidrettskrets, 1. Lag med Christian S. Bjørge, Trond Idland og Terje Aggvin.
3. plassen kapret Hordaland Friidrettskrets, 1. Lag med Lars Røttingen, Asbjørn Amundsen og Tommy Laitinen.


Vi gratulerer !!!

Fullstendig resultatliste er nå tilgjengelig.

Da er siste post på programmet også fullført.
Skulestaffetten er gjennomført og vi takker lagene for innsatsen.
Resultatene er lagt som egen fil.

AH

Resultater_Skulestafett.xls
STAFETTAR_Redigert_06.06.05.doc

Åheim IL
Postboks 17
6146 ÅHEIM
E-post: post@aaheim.no
             aaheim.il@gmail.com

Org.nr:971369418

 

vipps: nr 130056

Vipps logo

sibelco.png

Medlems.
kontonr. : 3910 41 41777
Hoved.

Kontonr. : 3972 20 36100

spbm_logo_farge.jpg

Vipps logo   
vipps: nr 130056

sbm_logo_3x.png

Sibelco